Kursun Okul Scripti | script indir

Kursun Okul Scripti

asp scripti ve 7076 hiti var

Yapımcının açıklaması: Bir okul sitesinde olması gereken çoğu özelliği destekliyor..Bunun yanında şık tasarımı ile de dikkat çekiyor...Kullanımı çok kolaydır..Geniş bir yönetim paneline sahiptir..Kullanan arkadaşlar benimle iletiişme geçerse çok memnun olurum..Elimden geldiğince yardım yapmaya çalışırım.. /admin.asp dosyasından yönetim paneline girebilirsiniz... Kullanıcı adı=okulumun şifre=sitesi Kolay gelsin.

*KURULUM ------- zip dosyasından çıkacak dosyayı host unuzun ana dizinine atın.. DB klasörlerinin ve mdb dosyalarının adlarını değiştirin. Tek bir dosyadan bağlantı yapmadığım için bu işlem biraz uzun sürebilir, çünkü çoğu dosyayı herhangi bir program ile açmanız gerekecektir... "/admin.asp" adresinden yönetim paneline giriş yapabilirsiniz... kullanıcı adı ve şifreyi "ayarlar2.asp" dosyasından değiştirebilirsiniz.

  4 Yorum Var

 • Ahmet yazmış 2010-01-22 - 14:17:03 tarihinde.

  Merhaba. Bu script hoşuma gitti ve 1 aydır okul scripti arıyorum sonunda buldum derken link kırık çıktı ve heryerdde aynı link mevcut yardımcı olcakmısınız?

 • erkan yazmış 2010-02-06 - 21:22:37 tarihinde.

  LINK KIRIK ARKADASLAR LUTFEN DUZELTIRSENIZ SEVINIRIM BU SCRİPT E İHTİYACIM VAR TŞK LER

 • admin yazmış 2010-02-07 - 14:19:20 tarihinde.

  merhabalar link yenilenmiştir.

 • samet yazmış 2010-02-10 - 22:53:51 tarihinde.

  Merhaba arkadaşlar bunu burada ben paylaşmıştım fakat adminlere teşekkür ederim ilgilendikleri için. Bu scriptin bir kaç kodlarını değiştirdim.İsteyen olursa yardımcı olabilirim.

Yorum Ekle


Scripti.Org bir Proje3x projesidir.