Skor Tahmin Oyunu Scripti | script indir

Skor Tahmin Oyunu Scripti

php scripti ve 3656 hiti var

149 TL


Script Açıklaması:
Bu bir skor tahmin oyunudur. Üyeler sisteme kayıt olurlar ve oluşturulan fikstüre göre tahminlerini yaparlar. Fikstürdeki maçlar bittikten sonra yönetici maçların skorunu girer. Bu aşamadan sonra skoru yada sonucu tahmin edenler sistemde belirtilen puanları kazanırlar. Üye, maçın skorunu ve sonucunu bilemezse -puan alır.Üye, maç canlı olarak başlatıldığında yada maç saati geldiğinde tahmin yapamaz.

Canlı Skor Sistemi:

Ayrıca Canlı skor özelliğide bulunuyor.Bu maçkolik sistemin benzeridir. Verileri herhangi bir yerden çekmez.Tamamiyle tüm yönetim hakimiyet sizdedir.Oluşturduğunuz fikstürdeki maçları canlı yada tvden izleme şansınız var ise bu özelliğide kullanabilirsiniz.Maçkolikteki gibi dakika dakika maç ilerler.Bu özelliği kullandığınız maçta gol olursa sisteme siz kaydedersiniz.Bu özellikle gol ekleme,gol iptal etme,devre arasına sokma , ikinci yarıyı başlatma ve maçı bitirme özelliği bulunuyor.

Sınırsız Lig ve Takım Ekleyebilme:
Yönetim panelinde bulunan lig ekleme ile dilediğiniz ligi ekleyebilirsiniz.Bir takım eklemeden önce lig eklemek gerekir.

Gerçek Puan Durumu:
Herhangi bir yerden çekmez.Daha önce oluşturduğunuz fikstüre maç sonuçlarını girdikten sonra puan durumu güncellenir.

Skor Tahmin Oyunu Üyeler Arası Puan Durumu:
Üye sol bölümde sistemde kaç üyeden kaçıncı olduğunu gördüğü gibi aynı sistemi biraz daha detaylısını üst menüde bulunan tahmin ligi puan durumu linkinten görebilir.

Sayfaları Yönetme:
Sisteme uygun yazılmış kurallar mevcuttur.Fakat dilerseniz bu kuralları yönetim panelinden html editör yardımıyla değiştirebilirsiniz.Aynı zamanda giriş yazısı ödüller sayfalarını da yine yönetim panelinden düzenleyebilirsiniz.

Ödül Sayfası:
Oyunu ödüllü yapmak istediğinizde yönetim panelinde bulunan ödüller sayfasını güncellemeniz yeterli olacaktır.Bu sayfada ödüllerinizi tanıtabilirsiniz.Bu bölümü panelden boş bıraktığınızda otomatik olarak ödüller linki menülerden kalkacaktır.

Sadece 149 TL

satın almak için proje@proje3x.com adresine mail atmanız  yeterlidir. Gün içinde cevap verilir.

    0 Yorum Var

Yorum Ekle


Scripti.Org bir Proje3x projesidir.