Update Control System

Update Control System


system admin
Forum ve Script Detay Sayfası / 20-02-2013

Kullanıcıların script kurulumları hakkında birbirleriyle teknik destek paylaşımları yapabilmeleri için forum kuruldu.
Ayrıca bugünden sonra bazı scriptlerde aşağıdaki imaja rastlayabilirsiniz.
Eğer forumda bir scripte ait bir konu mevcut ise ve o konu yararlı bulunursa, ilgili script ile ilişkilendirilerek scripte ulaşan kullanıcıyı bilgi sahibi edebilecek.


system admin
Yenilikler / 23-10-2012

23.10.2012 itibari ile sistemde bir takım değişiklikliğe gidilmiştir.Üyelik aktif edilerek giriş bölümü anasayfaya sabitlenmiştir.2 ayrı üyelik çeşidi bulunuyor.
Script yapımcıları scriptlerini üye olduktan sonra gönderebilecek ve bu normal üyelikleriyle sadece 3 adet gönderim hakları olacak.Ayrıca scriptlerini yönetebilecekleri bir panelde bulunuyor.
Üyeler arası mesajlaşma için özel mesaj sistemi geliştirildi.
Anasayfaya vitrin özelliği eklendi.Vitrinde 3 adet script diğer scriptlere göre daha belirgin olacak ve bu alana script gönderebilmek için premium üyelik satın almak gerekecek.


system admin
Güncellemeler / 23-09-2012

Site ve sistemdeki tüm değişikliklerin takip edilebilmesi amacıyla geliştirilen güncelleme kontrol sistemi daha ön plana çıkartıldı.Arama modülü yanında yapılan bu değişiklik, yeni bir güncelleme olduğunda o tarihe ait güncellemeyi küçük bir iconlahttp://www.scripti.org/images/guncelleme_kontrol.png haber verecek.


system admin
Facebook / 22-09-2012

Uzun süreli bir gecikmeden sonra scripti.org facebook sayfası aktif.Facebook like box sayfaya eklendi.Bir süre like box sayfada kalacak.


system admin
Script Oylama Sistemi / 12-09-2012

Bir süre önce kullanılan fakat daha sonra yayından kaldırılan script oylama sistemi,geliştirilerek tekrar sisteme eklenmiştir.


system admin
Haber Sistemi / 09-09-2012

Daha önce kısa bir süre kullanılan haber sistemi geliştirilerek tekrar sisteme eklendi.Ayrıca anasayfaya en yeni 10 haber özelliği eklendi.


system admin
Makale Sistemi / 09-09-2012

Makale sistemi eklendi.Üst menüye ilgili linkin bağlantısı eklendi.Ayrıca anasayfaya en yeni 10 makale özelliği eklendi.


system admin
Reklam Bitiş / 07-09-2012

1 aylık süre ile alınan webmaster forumu reklamının yayınlanma süresi dolmuş olup ilgili reklam yayından kaldırılmıştır.

Scripti.Org bir Proje3x projesidir.