WS Toplu Mail Yollama Scripti
php scripti ve 1794 hiti var![](images/php_logo.png)
WS Toplu Mail Yollama Scripti ile toplu mail yollayabilirsiniz. Yollamak için scripti yükledikten sonra maillist.txt'ye yollayacağınız maillerin arasına (,) koyarak yazın. Ardından index.php'yi açın $konu ve $mesaj bölümlerini isteğinize göre düzenleyin bu işlem bittikten sonra hostunuza atın ardından index.php girin.
Bu scriptin demosu şuan pasif.
- ahmet yazmış 24-10-2012 - 21:08:35 tarihinde.
bu msj kısmına resım nasıl eklıcez olmuyor
Yorum Ekle